Nacionalinio aplinkosaugos egzamino apdovanojimai

Paskelbta 2023-11-27

Jau įvertinti ir apibendrinti 2023 metų Nacionalinio aplinkosaugos egzamino rezultatai. Lapkričio 24 dieną Nacionaliniame saugomų teritorijų centre įvyko egzamino rezultatų aptarimas ir geriausiai išlaikiusių egzaminą apdovanojimai. Renginį organizavo Žaliosios politikos institutas. Projekto tikslas – advokatauti už klimato krizės sprendimų integraciją į viešąją darbotvarkę, verslo praktiką ir visuomenės gyvenimą.

Renginio dalyvius sveikino Žaliosios politikos instituto direktorius Remigijus Lapinskas ir Aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Egzamino rezultatus apibendrino Ieva Budraitė. Paaiškėjo, kad tobulėti dar yra kur. Nes egzamino įvertinimo vidurkis išliko 5 (iš 10 balų).

Džiugu, kad egzamine aktyviai dalyvavo vilniečiai – egzaminą laikė net  3218 vilniečiai, iš 14883 dalyvių. Vilniaus miesto savivaldybė (kaip ir Vilniaus rajono bei Utenos savivaldybės) parėmė šį projektą ir įsteigė prizus geriausiai egzaminą išlaikiusiems vilniečiams. Savivaldybės Miesto aplinkos skyriaus ekologė Ona Motiejūnaitė įteikė prizus, kuriais buvo apdovanoti vilniečiai:

🥇Ignas Riauba, Karolis Žukauskas, Toma Povilaitė, Alicija Jaselionis;

🥇Aktyviausia miesto mokykla – Vilniaus Senvagės gimnazija.

Pirmų vietų laimėtojams buvo įteikti dviračiai, kitų vietų laimėtojams prizai ir diplomai.

Daugiau informacijos apie nacionalinį aplinkosaugos egzaminą: https://www.facebook.com/Aplinkosaugosegzaminas?notif_id=1701104787081454&notif_t=page_post_liker_invite_follow&ref=notif

Po apdovanojimų renginio dalyviai susipažino su Nacionalinio saugomų teritorijų lankytojų centro ekspozicijomis.

Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas – prasmingas, motyvuojantis tobulėti renginys, prieinamas kiekvienam norinčiam tobulėti mūsų šalies gyventojui ir geriau suprasti aplinkoje vykstančius pokyčius, skatinantis nors ir mažais žingsneliais, bet žengti tvaraus gyvenimo keliu.

Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris