Šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai kviečiami dalyvauti konferencijoje „Mokausi iš gamtos“

Paskelbta 2023-10-27

Vilniaus lopšelis-darželis „Pagrandukas“ ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto aplinkos skyriaus Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris organizuoja Respublikinę metodinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų konferenciją „Mokausi iš gamtos“ ir kviečia pedagogus, edukologus aktyviai dalyvauti ir pasidalinti gerąja vaikų ugdymo(si) gamtoje, aplinkosauginių ir ekologinio švietimo veiklų organizavimo patirtimi.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu 2023 m. lapkričio 28 d. 12.30 – 15.00 val. bendroje vaizdo skambučių ir susitikimų programoje Google Meet. Konferencijos dalyviai prisijungimo prie konferencijos nuorodą ir programą gaus elektroniniu paštu likus vienai dienai iki numatytos konferencijos datos. Pranešėjas(ai) kviečiami parengti žodinį pranešimą, kurio trukmė iki 10 min. Į konferenciją dalyviai ir pranešėjai registruojasi iki 2023 m. lapkričio 20 d. imtinai. Pranešėjų skaičius ribotas. Registruotis per nuorodą: https://forms.gle/cWtk2wsDRQjchcZFA  .

Konferencijos globėja – doc. dr. Ona Motiejūnaitė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto aplinkos skyriaus Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyrio ekologė. Konferencijos partneris Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas.

Konferencija organizuojama įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mokausi iš gamtos“.

Renginyje bus fotografuojama, pranešimų ir kita konferencijos medžiaga viešinama.

Daugiau apie konferencijos organizavimą žiūrėti Nuostatuose:

Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris