Kvietimas į aplinkosauginę konferenciją „Aplinkos tvarumas ir žaliųjų edukacinių erdvių naudojimas klimato kaitos kontekste“

Paskelbta 2023-11-09

Pedagogus, edukologus, mokinius ir studentus, bendruomenių atstovus kviečiame į aplinkosauginę konferenciją „Aplinkos tvarumas ir žaliųjų edukacinių erdvių naudojimas klimato kaitos kontekste“.

Konferencija vyks lapkričio 16 dieną 12-16 val. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje.

Konferenciją organizuoja Žaliosios politikos institutas ir Vilniaus miesto savivaldybės Miesto aplinkos skyriaus Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris.

Konferencijoje bus nagrinėjami aplinkos apsaugos ir klimato kaitos klausimai, žaliųjų edukacinių erdvių kūrimas ir naudojimas, apibendrinti Vilniaus miesto žaliųjų edukacinių erdvių konkurso rezultatai ir apdovanoti konkurso dalyviai.

Dalyviams bus išsiųsti dalyvio pažymėjimai. Registracija į konferenciją: ekokonkursai@gmail.com

Konferencijos programa:

Konferencija organizuojama Žaliosios politikos institutui įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą aplinkosauginio švietimo projektą „Vilniaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų žaliųjų edukacinių erdvių konkursas“

Renginys nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. Medžiaga bus naudojama renginio ir projekto viešinimo tikslu.

Informacija: Ona.Motiejunaite@vilnius.lt

Kviečiame visuomenę aktyviai dalyvauti konferencijoje, tobulinti gamtamokslinę kompetenciją ir aplinkosauginį raštingumą.

Bendraukime ir bendradarbiaukime!

Aplinkos apsaugos programų ir želdinių tvarkymo poskyris