Metodinės priemonės vaikų supažindinimui su medžiais

Paskelbta 2020-12-01

Vilniaus lopšelis-darželis „Jovarėlis“ 2020 metais įgyvendino Vilniaus miesto savivaldybės Savivaldybei pavaldžių įstaigų aplinkosauginio švietimo programos projektą „Medžių pavėsyje“.

Projekto vadovė Audronė Boikovienė, koordinatorė Fausta Gutauskienė. Visa įstaigos bendruomenė aktyviai įsijungė į projekto vykdymą ir net pakvietė kitų įstaigų bendruomenes kartu tyrinėti, stebėti medžius ir informaciją apie juos pateikti kuo įvairesniais būdais. Išsiaiškinus kokie medžiai auga įstaigos teritorijoje, buvo nutarta kurti apie juos filmukus. Filmukai yra patraukli vaikų supažindinimo su gamta metodinė priemonė. Autoriai dalijasi savo kūriniais ir linki naujų atradimų gamtoje.

KLEVAS. 

BERŽAS. 

KAŠTONAS. 

LIEPA. 

ŠERMUKŠNIS.

ĄŽUOLAS.

 „Medžio šakotumas tampa Pasaulio pažinimo būdo vaizdiniu, išreiškiančiu mūsų pažinimo kelius. Vesdamas mūsų mintis nuo atskiro prie bendro, nuo įvairovės prie vienovės Pasaulio medis pasireiškia kaip pažinimo medis“.Etnokosmologas  Jonas Vaiškūnas.

„Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“. J. V. Gėtė. Tad mėgaukimės skaitydami gamtos knygą ir mokykime kitus ją skaitant patirti atradimo džiaugsmą.

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris