Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Žiemos raštai“

Paskelbta 2021-01-12

Sulaukėme nuostabios šerkšnu padabintos, sniego pusnimis žemę užklojusios žiemos. Žiema nuostabiausiais raštais išrašė langų stiklus ir net kelių dangas. Todėl pats laikas ne tik smagiai čiuožinėti, bet atidžiau apsidairyti ir rasti originalių žiemos raštų ir ištisų paveikslų.

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Žiemos raštai“. Konkursą organizuoja Vilniaus lopšelis-darželis ,,Pagrandukas“ kartu su Vilniaus miesto  savivaldybės  administracijos Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyriu.

Pagrindiniai konkurso dalyviai – ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų ugdytiniai su savo tėveliais ir artimaisiais, pedagogais, vyresniais draugais.

Konkursas skirtas atskleisti Vilniaus miesto, savo kiemo gamtos grožį žiemą ir juo dalintis, patirti džiaugsmą tyrinėjant gamtos reiškinius žiemą, atrandant ir įamžinant fotografijose stebėtus žiemos sukurtus raštus, piešinius, snaiges. Plačiau – nuostatuose.

Veiklos plėtotė: piešiniai, karpiniai, eilės ir kt.

Doc. dr. Giedrės Kmitienės nuotraukoje – snaigės. Nebūna dviejų vienodų snaigių. Jų grožis nuostabus ir nepakartojamas. Snaigių formos priklauso nuo oro temperatūros, drėgmės ir kitų veiksnių.

Sėkmingos ir kūrybingos, kupinos naujų patirčių ir atradimų kelionės į Žiemos pasaką!

Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris