Šventė Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ karalystėje

Paskelbta 2017|06|01

Gegužės mėnesį Vilniuje buvo švenčiamas ypatingas jubiliejus – lopšelis-darželis „Rūta“ gyvuoja jau 50 metų! Įdomu, kiek gi vilniečių per 50 metų ši įstaiga išlydėjo į tolimesnius mokslo kelius (mokyklas)…
Ta proga įstaiga pasikeitė – čia virte virė karalystės gyvenimas, kuriam energingai vadovavo gražioji linksmuolė karalienė ir sumanusis karalius. Sugužėjo daug svečių. Visi šoko, dainavo, žaidė ir daug daug juokėsi. Žinoma, buvo ir dovanų, juk neeilinis gimtadienis.


Karalystės gyventojai nori būti sveiki, sportuoti, ta proga buvo atidaryta nauja futbolo aikštė, kurioje tuoj pat prasidėjo varžybos. Varžėsi daug komandų, o viena jų ypač tituluota – “Žalgirio”. Džiugu, kad jie ne tik sportuoja, bet myli ir saugo gamtą. Augina daug įvairių augalų, stropiai juos prižiūri. Bendruomenė inicijavo oranžinio traukinio kelionę per Lietuvą, tačiau traukinys nuriedėjo kur kas toliau, net iki Australijos. Riedant oranžiniu traukiniu visam pasauliui skelbiama „ Mes už švarią ir sveiką aplinką!”.

Sveikiname lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenę ir linkime išlikti tokiems linksmiems, sveikiems, draugiškiems aplinkai, sumaniems, kūrybingiems ir išradingiems dar 50 ir daugiau metų!!!
Aplinkos apsaugos poskyris